Witamy w sklepie internetowym Synergia Gastro. Życzymy udanych zakupów!

Kategorie

Nowości

REMIX

REINEX jest wiodącym producentem profesjonalnych środków czyszczących takich jak chemia do gastornomii (chemia REMIX). Znany, właśnie pod nazwą REMIX zajmuje się produkcją wysoko skoncentrowanych środków utrzymania czystości.

W ofercie Remix znajdziesz szeroki wybór chemii gastronomicznej, która spełni wymagania każdego profesjonalnego kucharza i restauratora. W naszej kategorii produktowej znajdziesz między innymi płyny do mycia naczyń, detergenty, środki dezynfekcyjne i wiele innych produktów. Każdy z nich został stworzony z myślą o najwyższej jakości i skuteczności, a także o ochronie powierzchni i naczyń.

Korzystając z chemii gastronomicznej, masz pewność, że Twoja kuchnia zawsze będzie czysta i bezpieczna dla Twoich klientów. Produkty Remix to nie tylko gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa, ale także inwestycja w długoterminową jakość Twojego biznesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą chemii gastronomicznej Remix i wyboru produktów, które spełnią Twoje wymagania i oczekiwania.